Warsztaty z „Bajanką” i Kicią Kocią - relacja

Relacja z cudownych warsztatów z „Bajanką” i Kicią Kocią.

10 i 11 października maluchy z Przedszkoli Miejskich nr 2, 3, 4, 5 i 6 w Polkowicach miały okazję przeżyć prawdziwie bajeczne warsztaty z Panią Moniką Skikiewicz, autorką książek logopedycznych oraz animatorką znaną dzieciom jako „Bajanka”. Pani Monika zawitała w naszej Bibliotece wraz ze znaną i uwielbianą przez dzieci Kicią Kocią.

Warsztaty były cudowną, pouczającą przygodą dla przedszkolaków, którzy nie tylko bardziej poznali swoją ulubioną bajkową kotkę, ale również obserwowali eksperymenty, uczyli się grać na dzwoneczkach, uczestniczyli w pouczającym przedstawieniu jak Kicia Kocia gubi się w centrum handlowym.

Dzieci przede wszystkim cudownie się bawiły w towarzystwie niezwykłej, przeuroczej „Bajanki”. Pani Monika to wulkan pozytywnej energii i zaraziła tą energią nie tylko dzieci, ale też Panie przedszkolanki i bibliotekarki.

O autorce:
Monika Skikiewicz to pedagożka i filololożka oraz praktykująca logopedka. Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Jej nieodłącznymi atrybutami są uśmiech i energia, a sama Monika to mistrzyni promowania czytelnictwa poprzez zabawę. Jej celem jest dawanie radości innym, w czym z pewnością pomaga jej szeroki uśmiech i pozytywne nastawienie. Uwielbia pracę z dziećmi, które chętnie zaraża entuzjazmem i radością. W książkach odnajduje całe mnóstwo inspiracji. Od 2016 roku tworzy jako Bajanka i prowadzi warsztaty, m.in. wokół takich znanych postaci jak Kicia Kocia czy Żubr Pompik. Autorka książek z cyklu „Olo i Awa. Logopedyczna zabawa”.

red. M.Gardyza

Strony w dziale:

Strony w dziale: