„Rękodzieło w EtnoKulturze” Warsztaty papieru czerpanego dla dzieci i rodziców w Bibliotece

Każdego dnia trzymacie w dłoni książkę, czasopismo, notes albo kalendarz, prawda? Te przedmioty wykonane są z papieru. Czy papier możemy wykonać sami? Oczywiście! Nauczymy Was w Bibliotece!  Zapraszamy na niezwykle ciekawe i bardzo angażujące warsztaty czerpania papieru dla dzieci i rodziców.
„Rękodzieło w EtnoKulturze” to fantastyczne warsztaty rękodzielnicze mające na celu aktywizację społeczności oraz scalanie twórców lokalnych. Na tych spotkaniach zadziała wyobraźnia, twórczość i kreatywność, a inspirować będą tradycje.

Warsztaty poprowadzi Robb Maciąg. Pisarz, pedagog. Urodzony w 1974 roku, we Wrocławiu. Pedagog specjalny z ponad 20 letnim doświadczeniem. Fotograf z zamiłowania, pedagog, pisarz. Laureat dwóch TRAVELERów miesięcznika National Geographic (2007 – podróż życia, 2013 – podróżnicza książka roku).

Zapraszamy do zapisów pod nr tel. 76 723 96 73 lub osobiście w Dziale Dziecięco-Młodzieżowym Biblioteki.
Zapisy na warsztaty wiążą się z podpisaniem przez opiekuna prawnego dziecka deklaracji uczestnictwa w zajęciach oraz klauzuli informacyjnej.

Ilość miejsc ograniczona. Spotkania są bezpłatne.

______________________________________________________________________________
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury EtnoPolska. Edycja 2023. Zadanie „EtnoKultura? Jestem na tak!”

red. M.Tarnowska

Strony w dziale:

Strony w dziale: