Spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie literackie - spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim 16 listopada 2023 roku o godzinie 17:00 w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach. Spotkanie odbędzie się z inicjatywy Burmistrza Polkowic Łukasza Puźnieckiego.

Alek Rogoziński to autor, który z zawodu jest dziennikarzem, ale z pasją i sukcesami pisze jedne z najpoczytniejszych kryminałów. Jego literacka kariera rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy to zadebiutował powieścią "Ukochany z piekła rodem", która zdobyła pierwsze miejsce na liście bestsellerów kryminalnych w EMPIK.com. Od tego czasu z sukcesem kontynuował pisanie, zdobywając serca czytelników i wiele prestiżowych wyróżnień. Zdobył nagrodę specjalną podczas gali wręczenia nagród "Złoty Pocisk" podczas 25. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Jego książka "Miasteczko morderców" została nominowana do Grand Prix Festiwalu Kryminalna Warszawa, a prawa do ekranizacji jego sagi "Gorset i szpada" zostały sprzedane w 2022 roku.

Jego twórczość doczekała się również inscenizacji teatralnej, a jego powieść "Raz, dwa, trzy... giniesz ty!" odniosła ogromny sukces na deskach Teatru Druga Strefa.

Nie przegapcie okazji, by spotkać fantastycznego autora, posłuchać jego fascynujących opowieści i poznać kulisy tworzenia kryminałów, które trzymają w napięciu i wywołują salwy śmiechu u czytelników na całym świecie. Zapraszamy serdecznie na Spotkanie Autorskie z Alkiem Rogozińskim.

red. A.Dobrowolski

Strony w dziale:

Strony w dziale: