Relacja ze spotkania autorskiego z Alkiem Rogozińskim

W czwartkowy wieczór 16 listopada 2023 roku w murach polkowickiej biblioteki odbyło się niezwykłe spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim, znanym autorem komedii kryminalnych, który niedawno osiągnął milionową sprzedaż swoich książek. Wydarzenie to z pewnością można określić jako wielki sukces. Obfitowało w mnóstwo śmiechu i sympatycznych interakcji z czytelnikami. Katarzyna Pakosińska miała rację mówią, że „autor ma śmiech na rękach”.


W trakcie dwugodzinnego spotkania Alkowi Rogozińskiemu udało się zdobyć sympatię słuchaczy, a energia w sali była wręcz namacalna. Utrzymywał uwagę gości, serwując im dowcipne anegdoty ze swojego życia oraz ciekawostki związane z procesem tworzenia jego książek. Publiczność aktywnie uczestniczyła w dyskusji, zadając pytania dotyczące zarówno samej sztuki pisarskiej, jak i osobistych doświadczeń autora.


Sala pełna entuzjastów twórczości Alka Rogozińskiego stanęła w długiej kolejce, aby zdobyć podpis na swoich egzemplarzach książek. Autor nie odmówił również wspólnego pozowania do zdjęć, co przyczyniło się do jeszcze większej atmosfery podekscytowania wśród czytelników.


Alkowi Rogozińskiemu na spotkaniu towarzyszył równie sympatyczny i otwarty Paweł Płaczek - autor książki "Warszawa da się zjeść", „ Menu kryzysowe” czy „Domowa piekarnia”.


Spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim w polkowickiej bibliotece okazało się nie tylko wyjątkową okazją do bliższego zapoznania się z twórczością pisarza, ale również doskonałą rozrywką pełną śmiechu i pozytywnej energii. Dla wielu uczestników to wydarzenie z pewnością pozostanie niezapomniane, a zakupiona książka z autografem stanie się cenną pamiątką tego niezwykłego wieczoru.

 

red. I.Szafran-Frankowska

Strony w dziale:

Strony w dziale: