Dyskusyjny Klub Książki - Sekcja Reportażu

Dyskusyjny Klub Książki - Sekcja Reportażu to miejsce pełne pasji i zainteresowania fascynującym światem literatury faktu!

Nasze spotkania nie tylko pozwalają nam zanurzyć się w świat reportażu, ale także prowokują do refleksji nad aktualnymi wydarzeniami czy społecznymi problemami.

Klub to przestrzeń, w której miłośnicy literatury faktu mogą wymieniać się opiniami, zadawać pytania i czerpać z inspiracji innych pasjonatów. Zapraszamy wszystkich, którzy podzielają naszą fascynację reportażem, do udziału w naszych spotkaniach.


Dyskusyjny Klub Książki - Sekcja Reportażu to nie tylko miejsce dla tych, którzy już pokochali literaturę faktu, ale także dla tych, którzy dopiero odkrywają jej fascynujący świat. Dołącz do nas i czerp inspirację z reportażowych opowieści, które zmieniają spojrzenie na świat!

Koordynatorka: Marzena Grech

Koordynatorka:
Marzena Grech

Bibliotekarka z atutami cierpliwości, skrupulatności i precyzji prowadzi czytelnię i archiwum.  Nie tylko  gromadzi i opracowuje materiały na miejscu, ale także w ramach wypożyczeń międzybibliotecznych sprowadza dla czytelników książki z innych bibliotek.

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: