Podziel się swoim hobby

Otwarte warsztaty rękodzielnicze, promujące rozwijanie pasji, zamiłowań i kreatywności. Te spotkania aktywizują społeczność, stwarzają doskonałe warunki do kuluarowych rozmów, wymiany pomysłów i doświadczeń podczas wykonywania prac artystycznych.

Warsztaty „Podziel się swoim hobby” aktywizują społeczność, scalają twórców, łączą pokolenia i sprawiają, że uczestnicy czują się w Bibliotece jak u siebie.

Projekt pod hasłem „Podziel się swoim hobby” działa nieprzerwanie od 2014 roku. Jego formuła bardzo ewoluowała, a powodem tej ewolucji było zapotrzebowanie wykazywane ze strony użytkowników. Początkowym zamysłem było stworzenie przestrzeni, gdzie uczestnicy będą mogli podzielić się tym co tworzą w domu, porozmawiać o szeroko pojętym rękodziele, wymienić się inspiracjami i miejscami gdzie tych inspiracji szukać, oraz pokazywać swoje prace. Okazało się, że to za mało… a uczestnicy zapragnęli rozmowy o rękodziele prowadzić podczas warsztatów. W ten sposób zmieniła się formuła- z prezentacyjnej, wernisażowej na warsztatową.

 

 

 

Koordynatorka: Izabela Szafran-Frankowska

Koordynatorka:
Izabela Szafran-Frankowska

Bibliotekarka z artystyczną duszą, której nieobce są nowoczesne technologie i programy graficzne. Swoje predyspozycje wykorzystuje do aranżacji przestrzeni Biblioteki. Niezrównana twórczyni zapisów w Kronice MGBP.

Strony w dziale:

Strony w dziale: