Książka do domu

Usługa „Książka do domu” skierowana jest do osób trwale lub czasowo unieruchomionych (po  operacjach, wypadkach), seniorów (po 70 roku życia)  zamieszkałych na terenie miasta Polkowice i nie mających możliwości dotarcia do Biblioteki.


•    Usługa realizowana jest przez bibliotekarzy z Wypożyczalni Głównej w godzinach pracy Biblioteki.
•    W ramach usługi „Książka do domu” dostawa i odbiór książek jest bezpłatna.
•    Prawo do korzystania z usługi „Książka do domu” ma czytelnik Biblioteki, który posiada aktywną kartę biblioteczną.
•    Istnieje możliwość zapisania się do Biblioteki przez osobę niewychodzącą z domu, a pragnącą skorzystać z usługi „Książka do domu”. Należy telefonicznie zgłosić chęć zapisu do Biblioteki. Podczas odbioru zamówionych książek należy podpisać własnym długopisem kartę zobowiązania czytelnika.
•    Książki można zamawiać mailowo pod adresem zapytajbibliotekarza@mgbp.pl lub telefonicznie pod numerem 76 723 96 69 w Wypożyczalni Głównej.
•    Z usługi „Książka do domu” nie może korzystać czytelnik przebywający w izolacji bądź na kwarantannie oraz czytelnik, którego stan zdrowia jest widocznie zły z podejrzeniem zachorowania na infekcje grypopodobne i inne choroby zakaźne.

 

Koordynatorka: Izabela Szafran-Frankowska

Koordynatorka:
Izabela Szafran-Frankowska

Bibliotekarka z artystyczną duszą, której nieobce są nowoczesne technologie i programy graficzne. Swoje predyspozycje wykorzystuje do aranżacji przestrzeni Biblioteki. Niezrównana twórczyni zapisów w Kronice MGBP.

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: