IBUK LIBRA PWN

IBUK Libra - nowoczesna platforma dla edukacji i rozwoju Szybki i przyjemny dostęp do wiedzy.
Dla każdego czytelnika Biblioteki!

Serwis jest dostępny przez całą dobę, z dowolnego miejsca, logując się na urządzeniu podłączonym do Internetu. W ten sposób można uzyskać niezbędne informacje bez konieczności wychodzenia z domu. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, ale też zaawansowaną pracę z tekstem. Daje również dostęp do dodatkowych zasobów edukacyjnych PWN – Słownika Języka Polskiego i encyklopedii.
W serwisie IBUK Libra znajdziecie państwo blisko 7000 e-booków!

Zasady korzystania z e-booków IBUK LIBRA:

  • Możliwość uzyskania dostępu do korzystania z serwisu IBUK Libra mają wyłącznie posiadacze aktywnych kart bibliotecznych (minimum jedna wypożyczona książka w roku) na których nie pozostają żadne aktywne kary.
  • W celu uzyskania indywidualnego kodu dostępowego należy udać się osobiście do Biblioteki w Polkowicach (z ważną kartą czytelnika). Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta na stronie https://libra.ibuk.pl/ksiazki. Następnie książki wypożyczyć i pobrać można bezpośrednio na stronie IBUK Libra.
  • Kod uprawnia do bezpłatnego korzystania z serwisu IBUK Libra. Jeśli Czytelnik nie aktywuje pobranego w Bibliotece kodu do ostatniego dnia miesiąca kod ten wygasa.
  • Wypożyczone e-booki można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na 2 urządzeniach.
  • Pytania w sprawach technicznych lub związanych z katalogiem należy kierować na adres kontakt@libra.ibuk.pl.


Pomoc w obsługiwaniu serwisu:
Przewodnik po serwisie IBUK Libra do pobrania poniżej.

 

 

Strony w dziale:

Strony w dziale: